Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS

Koncert zespołu Skangur


2014-01-29

Muzyka rock i ska rządziły 25 stycznia w Starej Kotłowni. To był już trzeci koncert zespołu Skangur w Chrzanowie na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Można śmiało powiedzieć, że artyści tej krzeszowickiej formacji pokochali nasze miasto, co zresztą dało się odczuć podczas ich występu.Najpierw jednak na scenie pojawił się krakowski zespół Lad`s Life, którego występ przypadł do gustu chrzanowskiej publiczności. Około 21 rozpoczął się koncert Skangura. Muzycy pozwalali sobie na liczne przemowy i żarty - najczęściej z kolegi gitarzysty Adama Kozłowskiego, co tylko potwierdzało dobrą atmosferę w klubie Stara Kotłownia tego wieczoru.
Skangur dał godzinny dynamiczny występ, prezentując repertuar z dwóch ostatnich płyt. Mogliśmy usłyszeć takie utwory jak: "Piosenka nr 13", "Dla Naszych Dziewczyn", "Polska kastowa", szalone "Tango totalitarne" czy zagrany dwukrotnie kawałek "Wilkołak". Nie zabrakło również jednego z największych przebojów zespołów, czyli "Płatków".
Po koncercie fani mogli porozmawiać z muzykami i kupić płyty. A 22 lutego w ramach sceny młodych kolejny koncert hip hopowy pod hasłem "Chrzanić Ciszę" - tym razem wystąpi Vixen.
 
tekst i zdjęcia: Konrad WicherPowrót