Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS

RECITAL KATARZYNY TYBOROWSKIEJ


2013-10-22
W pierwszy poniedziałek października 2013 r. w Klubie „Stara Kotłownia” odbył się recital Katarzyny Tyborowskiej z grupy wokalnej „Impresja”, działającej w MOKSiR pod kierunkiem Ireny Paprockiej.


Na recital złożyły się kultowe już utwory Ewy Demarczyk, Anny German, Żaka Brela, czy Edith Piaf. Wokalnie wspierali też Kasię Irena Paprocka, Paweł Paprocki i Nikodem Łabuz – również z „Impresji”. Koncert musiał się podobać licznie zebranej publiczności, ponieważ nie zabrakło długich owacji na stojąco oraz kwiatów i osobistych gratulacji  od grona wielbicieli.

 

Katarzyna, mimo młodego wieku,  zdobyła już liczne nagrody na Festiwalach i Konkursach, do których zaliczają się, m.in.: Grand Prix na Mikołajkowym Konkursie Piosenki w Chrzanowie w roku 2012, wielokrotnie na Festiwalu Piosenki Lwowskiej w Krakowie – przez 3 lata – III miejsce w 2011 roku, wyróżnienie w 2012 i I miejsce w kategorii dorosłych w 2013 roku. Również na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Krakowie  zajmuje  III miejsce w latach 2011 – 2012.  Dwukrotnie Kasia była też Finalistką Międzynarodowego Festiwalu o Grand Prix Edith Piaf w Krakowie. Koncertowała także  w Budapeszcie dla Polonii Węgierskiej.


 AD

 

 

 

 Powrót