Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS

Powiatowe Święto Miodu


2013-08-05
W niedzielę 4 sierpnia 2013 r. w Nadwiślańskim Parku Etnograficznym w Wygiełzowie po raz już 14-ty odbyło się Powiatowe Święto Miodu.

Prezes Rady Bartniczej Jerzy Oczkowski powitał licznie przybyłych pszczelarzy z Kół Powiatu Chrzanowskiego oraz  władze samorządowe gmin wraz ze Starostą Powiatu Chrzanowskiego Adamem Potockim. Sponsorem Święta Miodu było Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, a szczególne podziękowanie pszczelarzy otrzymał pan Starosta. Wręczono dyplomy i nagrody za najładniejsze pasieki w Powiecie. Miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich w Babicach zaprezentowało piękny repertuar artystyczny związany z pszczelarstwem. Dla dzieci zorganizowano konkurs plastyczny który prowadziła Pani kustosz muzeum Agnieszka Oczkowska. Można było nabyć także na kilku stoiskach produkty lokalnych pszczelarzy. Wszyscy bawili się wyśmienicie i mile spędzili niedzielne popołudnie.
 

 

GALERIAPowrót