Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS

NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD


2017-12-28

Zapraszamy na NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD -  niepowtarzalne wydarzenie pod honorowym patronatem Starosty Chrzanowskiego Janusza Szczęśniaka oraz Burmistrza Miasta Chrzanowa Ryszarda Kosowskiego.

 5 stycznia 2018 r. o godzinie 18.30 w kościele p.w. św. Mikołaja w Chrzanowie usłyszymy najpiękniejsze kolędy i pastorałki, Wśród których znajdą się z m.in.: „Gdy się Chrystus rodzi”, „Lulajże Jezuniu”, „Cicha noc”, „Bóg się rodzi” „Do szopy”, „My też pastuszkowie”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Ach ubogi żłobie” czy „Dnia jednego o północy”. 

 W chrzanowskim koncercie udział wezmą: chór dziecięcy opery krakowskiej z solistami chóru Gabrysią Bargieł, Basią Woźniak i Łukaszem Skowrońskim. Ponadto dwójka solistów opery krakowskiej Magdalena Barylak i Michał Kutnik, orkiestra kameralna opery krakowskiej wraz z koncertmistrzami Swietłaną Białostocką i Pawłem Wójtowiczem. Chór i orkiestrę poprowadzi dyrygent Marek Kluza.

 

ZAPRASZAMY !  


 

 ZAPRASZAMY !Powrót