Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS

KONCERT DLA SYLVII WYCISK


2017-12-22

10 lutego 2018 roku zapraszamy do Starej Kotłowni na koncert charytatywny dla Sylvii Wycisk. Start o godz. 17:00. Zagrają: Alias Blekaut + bębny, Non Serviam, AyersRock oraz Gość Specjalny. Wstęp wolny! Podczas koncertu zorganizowana będzie zbiórka pieniędzy na leczenie Sylwii. W trakcie koncertu odbędzie się  licytacja.Sylwia Wycisk:
Moje mięśnia słabną i zanikają, serce również osłabło, ale nie osłabła wola walki i nadzieja, dzięki niej i Bogu wciąż daję radę i póki tak jest nigdy nie pozwolę by strach przed działaniem wykluczył mnie z gry. Póki mi starczy sił będę walczyć, a wolę walki od dziecka mam ogromną, jak się uprę- nie odpuszczam, ale nie byłoby to również możliwe gdyby nie wsparcie moich cudownych rodziców, siostry, rodziny, przyjaciół i pomocy cudownych ludzi o szlachetnych sercach, jestem tak wzruszona i wdzięczna, że nie potrafię opisać tego słowami. Prosząc o pomoc dla siebie, chce również pomagać potrzebującym, Bo czuje, że po to zostaliśmy stworzeni by pomagać sobie nawzajem, to nasza misja na ziemi ludzie pomagają ludziom i obiecuje wam, Bogu i sobie, że nie pocznę na laurach i zawsze będę człowiekowi człowiekiem. Pomogę jak tylko będę mogła. Moim lekarstwem i pomocą w mojej walce są komórki macierzyste. Niestety leczenie jest wieloetapowe i bardzo drogie, ale jest jedyną nadzieją na lepszą przyszłość i jedynym skutecznym sposobem na walkę z dystrofią mięśniową, genetyczną, nieuleczalną chorobę.

ZAPRASZAMY ! Powrót