Wykaz relacji

RSS

Brązowy medal Mistrzostw Polski dla chrzanowianek

2016-09-20
18 września zawodniczki biegu na orientację KS Kościelec Chrzanów zdobyły  w Batorzu na Lubelszczyźnie brązowy medal Mistrzostw Polski w sztafetowym w biegu na orientację kategorii K-16!

Po zaciętej walce do ostatnich metrów trasy Natalia Kowal, Ola Urbańczyk (obydwie uczennice PG nr 4) wraz z Hanią Dzierwa (PG nr 2) ukończyły bieg na trzeciej pozycji, ustępując jedynie sztafetom Wawelu Kraków oraz UNTS Warszawa. Dzień wcześniej Hania Dzierwa zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski w klasycznym biegu na orientację w K-16, podobnie jak trener Jerzy Kryjomski w kategorii M-55.