Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS

Rekord ustanowiony!


2012-12-11
Ustanowiliśmy oficjalny rekord Polski w liczbie osób w czapkach mikołajowych na głowie!!! Udało się też pobić (nieoficjalnie) rekord Guinnessa (23.12.2010 r. w Brockton w stanie Massachusetts czapki mikołajowe założyły 872 osoby).

Serdecznie Wam dziękujemy za przybycie, entuzjazm i przednią zabawę. 1971 - oto liczba, która od dziś będzie się kojarzyć z Chrzanowem. Pamiątkowe zdjęcie można nabyć w cenie 5 zł w zakładzie fotograficznym FOTOKOWALSKI na ul. Krakowskiej 37 w Chrzanowie.


6 grudnia na plac Tysiąclecia przybyły setki chrzanowian. Prawie 2000 osób wzięło udział w tym niesamowitym wydarzeniu. Najmłodszy uczestnik  - Marcinek, który na plac przybył wraz z mamą Justyną,  miał zaledwie 6,5 miesiąca! Do ustanawiania rekordu, jak widać na jednym z poniższych zdjęć, przygotowane były nawet niektóre chrzanowskie czworonogi, jak sympatyczna Daisy rasy maltańczyk.

 

Chrzanów znajdzie się w księdze "Polskie rekordy i osobliwości" 

GALERIA

 Powrót