Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS

JUBILEUSZ POLSKIEGO TOWARZYSTWA TATRZAŃSKIEGO w Chrzanowie


2014-11-12

11 listopada sala kinowa MOKSIR w Chrzanowie zapełniła się członkami – turystami,  sympatykami i zaproszonymi gośćmi na uroczystości 65-lecia utworzenia i 25-lecia reaktywacji Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego w Chrzanowie.



Władze samorządowe reprezentował Starosta Powiatu Adam Potocki i Burmistrz Miasta Ryszard Kosowski. Licznie reprezentowane były władze Towarzystwa z Prezesem ZG PTT kol. Józefem Haduchem i Prezesami Oddziałów. Historię Towarzystwa przedstawiła kol. Barbara Rapalska z o/Jaworzno. Wręczono odznaczenia-dyplomy zasłużonym członkom i działaczom. Prezes PTT o/Chrzanów kol. Remigiusz Lichota przyjął życzenia od władz i zaprzyjaźnionych. W części artystycznej  koncert „w górach jest wszystko co kocham” kol.Saługi Janusza wprowadził zebranych w myśli …ku górom, a pokaz multimedialny ks. Zbigniewa Pytla i kol. Piotra Nawary pt. „GÓRY” dopełnił uświetnienia jubileuszu.
                                                                                                                     info/foto Krzysztof Hudzik

 

GALERIA

 



Powrót