Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS
BITWA O CHRZANÓW 2
2019-08-07
31 sierpnia 2019 w klubie Stara Kotłownia (MOKSiR w Chrzanowie) odbędzie się druga edycja BITWY O CHRZANÓW, czyli zmagania freestylowców z całej Polski oparte na słownych potyczkach. Start imprezy godz. 17:00. Bilety: 20 zł (do nabycia od 9 lipca w Informacji MOKSiR).

PIGMALION FANTASTYKI - OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI NA OPOWIADANIE FANTASTYCZNE
2019-07-30

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie ogłasza XI Ogólnopolski Konkurs Literacki na Opowiadanie Fantastyczne PIGMALION FANTASTYKI. Celem konkursu jest propagowanie twórczości fantastycznej poprzez nagradzanie jej twórców oraz stworzenie możliwości debiutu nieznanym dotąd autorom. Termin nadsyłania prac mija z dniem

5 października 2019 r.
 


12 TENORÓW W CHRZANOWIE
2019-07-22

11 stycznia 2020 r. o 18:00 w Chrzanowie wystąpi zespół 12 TENORÓW. Grupę tworzą międzynarodowi artyści -  wokaliści grupy Leon Voci oraz Kalophonia. Podczas ich koncertów można usłyszeć najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty oper i operetek a także aranżacje współczesnych utworów rockowych i popowych.  


POGORZYCKA SIELANKA
2019-07-04
27 lipca na boisku sportowym LKS  i UKS w Pogorzycach odbędzie się Święto Wsi czyli Pogorzycka Sielanka. W programie zabawy i gry dla dzieci, pokaz ratowniczych działań OPS Pogorzyce przy współpracy z OSP Luszowice oraz festyn. Początek o godzinie 15:00.

GUTEK - KONCERT W STAREJ KOTŁOWNI
2019-07-02
6 października 2019 o 18:00 w klubie Stara Kotłownia zagra Gutek czyli Piotr Gutkowski. Polski wykonawca muzyki reggae i hip hop znany z zespołu Indios Bravos, współpracujący z takimi twórcami jak: Kamil Bednarek, Farben Lehre, Fokus czy Banach. Gościnnie wystąpi zespół Prowizorium. Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż od 1 lipca w Informacji MOKSiR) oraz 35 zł (w klubie w dniu koncertu).


ANDRE RIEU W MAASTRICHT - RETRANSMISJA KONCERTU
2019-06-24
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza w dniu 4 sierpnia o 16:00 na retransmisję wyjątkowego koncertu światowej sławy skrzypka Andre Rieu. Doroczne koncerty w rodzinnym Maastricht przyciągają fanów artysty ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką. Bilety w cenie 30 zł, ulg. 25 zł. 

RELACJA Z XVIII MAŁOPOLSKICH DNI KSIĄŻKI „KSIĄŻKA I RÓŻA” W BIBLIOTECE
2019-06-24
W dniach 23.04 – 28.04 w chrzanowskiej bibliotece głównej oraz filiach bibliotecznych miały miejsce XVIII Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża”.
Podczas trwania MDK organizatorzy przygotowali wiele atrakcji czytelniczo-literackich: gry planszowe, strefę relaksu, DKK – Dyskusyjny Klub Książki - spotkania dla dzieci oraz dla dorosłych, wiosenny kiermasz książki, koncert poetycko-muzyczny, spotkanie autorskie oraz światową premierę nowej wersji legendy o smoku i św. Jerzym.
RELACJA Z MAŁOPOLSKIEGO FESTIWALU INNOWACJI 2019 W CHRZANOWSKIEJ BIBLIOTECE
2019-06-21

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie odbył się Małopolski Festiwal Innowacji, w którym wzięło udział ponad 150 osób, były to głównie dzieci i młodzież. Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się czym jest innowacja, poznały zagadnienia z robotyki oraz wykonały prace plastyczne, a młodzież miała okazję zetknąć się z zawodem startupowca.


ZESPÓŁ TEATRALNY „ŻÓŁTA CIŻEMKA” ODEGRAŁ ŻYDOWSKĄ CEREMONIĘ ZAŚLUBIN
2019-06-18
Uczniowie szkoły podstawowej w Luszowicach stali się obserwatorami żydowskiej ceremonii zaślubin. Żydowskie wesele przedstawili im niepełnosprawni artyści z zespołu teatralnego „Żółta Ciżemka”, którzy działają w Warsztacie Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Chełmku.

RAJD ROWEROWY „SZLAKIEM FABLOKU” W RAMACH PROJEKTU „POCIĄG DO TRADYCJI” – RELACJA
2019-06-18
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie oraz Stowarzyszenie  Chrzanowskich Cyklistów w ramach projektu „Pociąg do tradycji” wspólnie zorganizowali Rajd Rowerowy „Szlakiem Fabloku”. Miał on na celu uczczenie 100-lecia powstania Pierwszej w Polsce Fabryki Lokomotyw. Tego dnia, około 90 rowerzystów wyruszyło na 19-kilometrową trasę szlakiem miejsc  związanych z Fablokiem.

Archiwum

2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, marzec, kwiecień, maj, lipiec, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: wrzesień, październik, listopad, grudzień