Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS
Chrzanowska biblioteka… wspomina TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2018
2018-07-12
Tegoroczny TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2018 (8-15 MAJA) przebiegał pod hasłem ogólnopolskim (DO)WOLNOŚĆ) CZYTANIA. Akcje promocyjne, warsztaty, happening, wystawy, wernisaże, kiermasz książek, spotkania autorskie, DKF, spotkania poetyckie …. Słowem – wielka dowolność czytania!


PROMOCJA PRZEWODNIKA - "CHRZANÓW PO ŚLADACH HISTORII. PODRÓZ PO MIEJSCACH PAMIĘCI KULTURY ŻYDOWSKIEJ
2018-07-10
Gmina Chrzanów wraz z Muzeum w Chrzanowie zapraszają na spotkanie promocyjne najnowszego wydawnictwa – "Chrzanów śladami historii. Podróż po miejscach pamięci kultury żydowskiej", które odbędzie się  w dniu 15 lipca o 14:00 w Oddziale Wystaw Czasowych "Dom Urbańczyka". Przewodnik stanowi próbę odbycia sentymentalnej podróży po reliktach materialnych i niematerialnych związanych z ich kulturą i historią. Po spotkaniu odbędzie się spacer skróconą trasą z przewodnika
LETNIE KINO PLENEROWE 2018
2018-07-06
MOKSiR w Chrzanowie zaprasza na seanse w ramach Letniego Kina Plenerowego 2018 na Plac Tysiąclecia. Projekcje na chrzanowskim telebimie. Wstęp wolny. W przypadku złej pogody seans odbędzie się w sali konferencyjnej MOKSiR (ul. Broniewskiego 4)

PROJEKT „W STRONĘ NIEPODLEGŁOŚCI”
2018-07-06
Muzeum w Chrzanowie zaprasza do udziału  w projekcie W STRONĘ NIEPODLEGŁOŚCI realizowanego w związku z tegorocznymi obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

WARSZTATY NORDIC WALKING
2018-07-06
Gmina Chrzanów zaprasza do udziału w bezpłatnych i otwartych warsztatach NORDIC WALKING na łące za Starostwem Powiatowym przy ul. Partyzantów 14 lipca br. godz. 11.00.
Zajęcia organizowane są w ramach ogólnopolskiego programu "Spacer po zdrowie - Zaproś swojego lekarza!”.
O CUDACH W BIBLIOTECE – RELACJA Z DKK
2018-07-03
Ostatnie przed wakacjami spotkanie klubowiczów z DKK odbyło się 21 czerwca. Uczestnicy rozmawiali o książce Piotra Nestorowicza „Cudowna”. Pozycja wzbudziła w członkach klubu wiele emocji, dyskutowali na temat objawień.
IX FESTIWAL MUZYCZNY DIALOG KULTUR - RELACJA
2018-07-03
W dniach 10.06, 17.06, 24.06 i 1.07. 2018 r. odbyły się koncerty w ramach IX Festiwalu Muzycznego Dialog Kultur, organizowanego przez Muzeum w Chrzanowie. W tym roku gościliśmy znakomitych wykonawców:
kwartet smyczkowy Cracovia Divertimenti  i  zespół wokalny Cracow Singers, kapelę „Góralska Hora”, Orkiestrę Górniczą ZG „Janina” z Libiąża oraz Ernestine Bluteau. Koncerty nawiązywały do tematyki patriotycznej, upamiętniając 100. lecie odzyskania niepodległości.

KABARET MŁODYCH PANÓW
2018-06-29
13 października 2018 roku o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie wystąpi Kabaret Młodych Panów. Bilety w cenie 60 zł parter i 50 zł balkon. Sprzedaż internetowa www.biletynakabarety.pl, www.kupbilecik.plWERNISAŻ WYSTAWY PORTRET MIASTA
2018-06-28
Projekt pod nazwą „Portret Miasta”, to inicjatywa realizowana przez grupę nieformalną Ania & Ania, współfinansowana przez Gminę Chrzanów oraz Biuro Inicjatyw Społecznych w Krakowie. W ramach projektu zostało wykonanych kilkadziesiąt zdjęć mieszkańców Chrzanowa. Z wybranymi kilkunastoma osobami, dodatkowo zostały przeprowadzone wywiady przez Chrzanowską Telewizję Lokalną, stanowiące element diagnozy lokalnej społeczności, służącej poznaniu jej potrzeb i oczekiwań. Od dnia 1 lipca br. wystawę będzie można zobaczyć przed Miejską Bibliotekę Publiczną w Chrzanowie.


MIASTO CHRZANÓW W ZASOBACH LWOWSKICH ARCHIWÓW I BIBLIOTEK
2018-06-28
Muzeum w Chrzanowie zaprasza na wykład w ramach Kawiarni Naukowej, który odbędzie się 4 lipca 2018, o godz., 17.00 w „Domu Urbańczyka”. Prelegenci: dr hab. Łukasz Tomasz Sroka prof. UP, dr Konrad Meus, pracownicy Instytutu Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.Archiwum

2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec
2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, marzec, kwiecień, maj, lipiec, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: wrzesień, październik, listopad, grudzień