Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS
UCHWYCONE - AKWARELE ANNY CIEPLIŃSKIEJ-JAGLARZ
2019-10-14
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy akwareli Anny Cieplińskiej - Jaglarz. Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 25 października br. w Galerii Na Styku w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 4 o godz. 18:00. Wstęp wolny.
CHRZANOWSKA BIBLIOTEKA LAUREATEM KONKURSU NA RELACJĘ Z AKCJI "MY 89"
2019-10-14
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zdobyła główną nagrodę w konkursie realizowanym przez Fundację Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jury doceniło realizację projektu My’89, którego efektem jest film ze wspomnieniami pt. „1989 rok we wspomnieniach mieszkańców Chrzanowa”. Nagrodą w konkursie są nowe książki, które wzbogacą księgozbiór Biblioteki.
WIECZÓR POETYCKI GUSTAWA CZERWIKA W RAMACH CYKLU AKADEMIA SŁOWA - relacja
2019-10-08
7 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie odbył się wieczór poetycki Gustawa Czerwika w ramach cyklu Akademia Słowa. Pan Gustaw promował tomik „Światłem i słowem”, w którym znajdują się wiersze do fotografii Mieczysława Wielomskiego – wybitnego polskiego artysty-fotografika. Podczas spotkania przeczytano wybrane z nich. Wieczór umilił występ zespołu Senior Singers, który promował płytę „Tyle radości”.

NOC BIBLIOTEK 2019 W CHRZANOWIE - relacja
2019-10-08
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie 5 października odbyła się V edycja ogólnopolskiej akcji NOC BIBLIOTEK pod hasłem: Znajdźmy wspólny język! Święto bibliotek i czytania bibliotekarze, czytelnicy i uczniowie chrzanowskich szkół uczcili literackim projektem NOC z KSIĄŻKĄ – w oparciu o Stowarzyszenie Umarłych Poetów.


III MAŁOPOLSKA NOC NAUKOWCÓW – relacja
2019-10-08
III Małopolska Noc Naukowców i tym samym XII edycja w Małopolsce odbyła się 27 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie. Jak co roku było mnóstwo atrakcji – warsztaty, eksperymenty, pokazy, wykłady, spotkania z dziedziny fizyki, chemii i biologii. Wszystko po to, aby w jak najciekawszy sposób przybliżyć dzieciom i młodzieży zagadnienia z tych niełatwych przedmiotów.

EUROPEJSKI TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU 2019 – relacja
2019-10-08

Zakończyła się kolejna edycja EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU, w tym roku pod hasłem: BEZPIECZNY RUCH PIESZY I ROWEROWY - CHODŹ Z NAMI! Współorganizatorem wszystkich przedsięwzięć edukacyjnych był Urząd Miejski w Chrzanowie, w ramach Kampanii EKO-CHRZANÓW, a koordynatorem Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie.


HISTORIA ŻÓŁTEJ CIŻEMKI - TEATR TRADYCJA
2019-10-07
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza na spektakl teatralny pt. Historia Żółtej Ciżemki na podstawie powieści Antoniny Domańskiej. Sztukę w wykonaniu aktorów Teatru Ludowego TRADYCJA z Okleśnej zobaczymy 16 października 2019 r. o godz. 16:00 w sali teatralnej MOKSiR. Wstęp: datki. Reżyseria: Marcin Kobierski.
SZTUKA NA SZPILKACH - KOBIECE NOCE
2019-10-04
19 października 2019 roku o godzinie 18:00 chrzanowskie kino Sztuka zaprasza na imprezę Sztuka na szpilkach - kobiece noce.  Bilety w cenie 26 zł dostępne w informacji MOKSiR oraz w kasie Kina Sztuka. Możliwość rezerwacji telefonicznej (tel.32 623 30 86 wew. 53). SZTETL CHRZANÓW – VII DNI KULTURY ŻYDOWSKIEJ
2019-10-04
Dyrektor Muzeum im. I. i M. Mazarakich w Chrzanowie zaprasza na VII Dni Kultury Żydowskiej, które odbędą się w dniach od 9 do 16 października. W programie wykłady, spacery Śladami chrzanowskich Żydów, zwiedzanie cmentarza żydowskiego z przewodnikiem, warsztaty. Program dostępny: http://www.muzeum.chrzanow.pl/


STROICIEL GRZEBIENI - SPEKTAKL
2019-10-03
15 listopada o 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zobaczymy najnowszy spektakl Krzysztofa Niedźwiedzkiego STROICIEL GRZEBIENI. Rezerwacja biletów: 32 623 30 86 wew. 53.

Archiwum

2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, marzec, kwiecień, maj, lipiec, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: wrzesień, październik, listopad, grudzień