Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Wykaz relacji

RSS
KONCERT SCHMIDT ELECTRIC REMIX EDITION
2017-05-30

Jednym z ostatnich wydarzeń w Chrzanowie w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji był koncert Schmidt Electric Remix Edition w chrzanowskiej bibliotece 19.05.2017r.


PISARZ I PODROŻNIK JĘDRZEJ MAJKA BYŁ GOŚCIEM BIBLIOTEKI.
2017-05-23

Jędrzej Majka – z wykształcenia teolog i dziennikarz, z zamiłowania podróżnik. Godzinami może włóczyć się po bazarach i próbować wszystkiego, czym go tam częstują.


Małopolskie Dni Książki KSIĄŻKA i RÓŻA w Chrzanowie - relacja
2017-05-12

MAŁOPOLSKIE DNI KSIĄŻKI KSIĄŻKA I RÓŻA (23-24.04.2017) oraz ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH  po raz kolejny w naszym mieście koordynowała Miejska Biblioteka Publiczna. W programie akcji czytelniczej znalazł się konkurs, debata literacka, warsztaty i kiermasz…


Biblioteka promowała publikacje turystyczne...
2017-05-12

Podczas I Chrzanowskiego Biegu Ulicznego 7.05 chrzanowska biblioteka promowała książkę i turystyczne trasy w regionie w publikacjach lokalnych na stoisku POCIĄG DO BIEGANIA=POCIĄGOWI DO CZYTANIA!


ŻONKILE – akcja społeczno-edukacyjna
2017-05-12

Od kilku lat polskie szkoły, biblioteki oraz instytucje edukacyjne włączają się do akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile, która upamiętnia powstanie w getcie warszawskim. Po raz pierwszy Miejska  Biblioteka Publiczna w Chrzanowie włączyła się w to przedsięwzięcie.


7 miliardów innych…
2017-05-10

27.04 w chrzanowskiej bibliotece miał miejsce finał fotograficznego projektu przygotowanego przez  Karola Mroziewskiego z Fotoklubu Trzebińska Kinematografia przy Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Trzebini i Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chrzanowie.


Qlturalny warzywniak powstaje na pasażu
2017-04-28

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie wyszedł z inicjatywą stworzenia w centrum miasta ekologicznego ogródka pod nazwą Qlturalny warzywniak. Dzięki współpracy z  firmami Eneris i PlantiCo udało się stworzyć ciekawą instalację ekologiczną na pasażu za domem kultury. Te działania wsparła Szkoła Podstawowa nr 1, harcerze, UTW oraz Akademia Seniora.


Na chrzanowskim rynku wybrano najpiękniejsze palmy
2017-04-11

Blisko 3 metry miały najwyższe palmy wielkanocne zaprezentowane podczas tegorocznego konkursu palm na chrzanowskim rynku. Wykonały je panie z kół gospodyń w Luszowicach i Balinie zbierając w tej kategorii pierwsze nagrody. Jury doceniło także wiele mniejszych palm. Wszystkie były zrobione zgodnie z tradycją i pięknie ozdobione.


III NAGRODA w konkursie MISTRZ PROMOCJI CZYTELNICTWA 2016 dla biblioteki w Chrzanowie!
2017-04-04

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie została laureatką III NAGRODY w ogólnopolskim konkursie MISTRZ PROMOCJI CZYTELNICTWA 2016!


PIĘKNYCH I MĄDRYCH WIERSZY NIE ZABRAKŁO I TYM RAZEM
2017-03-29

Gala rozdania laurów poetyckich w XIX Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Bez Granic" odbyła się 18  marca 2017 r. w galerii "Na Piętrze", Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. W uroczystości wzięło udział blisko 100 gości – wśród których nie zabrakło laureatów konkursu, ich rodzin, przyjaciół oraz  sympatyków poezji.Archiwum

2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, marzec, kwiecień, maj, lipiec, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: wrzesień, październik, listopad, grudzień