Miasto Chrzanów Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Muzeum w Chrzanowie
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
KATEGORIA
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Edukacja
Festiwale
Film
Gry / turnieje
Koncerty
Konkursy
Obchody
Prezentacje
Rozrywka
Spotkania
Teatr
Warsztaty
Wycieczki
Wykłady / prelekcje
Wystawy

Uroczyste rozpoczęcie V Majowej Zbiórki Książek w ramach ogólnopolskiej akcji TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2013, pod hasłem „BIBLIOTEKA PRZESTRZENIĄ DLA KREATYWNYCH”

RSS
Termin: 13 maja 2013
Godzina: 10:00
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 10C, 32-500 Chrzanów
Wstęp: Wolny

W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie wraz ze Stowarzyszeniem Młodych Demokratów w Chrzanowie już po raz piąty organizuje zbiórkę książek pod hasłem V Majowa Zbiórka Książek. Patronat honorowy nad akcją objęła Europosłanka Róża Thun, która uroczyście otwiera każdego roku majową zbiórkę.  W tym roku  jej uroczyste rozpoczęcie zaplanowaliśmy na 13.05.2013 r. Za każdym razem zbiórce przyświeca cel, tym razem książki ze zbiórki trafią do bibliotek szkolnych gminy Chrzanów. 

 

W trakcie uroczystego otwarcia planujemy zorganizować w formie zabawy rywalizację między sektorami książek w formie konkursów oraz w myśl tegorocznego hasła urozmaicić ten dzień częścią artystyczną, w której prezentować się będą uczniowie z chrzanowskich szkół i nasi czytelnicy.

 

Współpraca: Młodzi Demokraci Chrzanów, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Chrzanowie.

 

Zbiórka trwać będzie w okresie: 13 – 31.05.2013.

 

Z góry dziękujemy za przychylność i wsparcie inicjatywy promującej czytelnictwo wśród dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców naszego regionu.

 

Kontakt: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, Dział Promocji Biblioteki i Upowszechniania Czytelnictwa, ul. Broniewskiego 10c, 32-500 Chrzanów, tel. 32 763 27 55,                                                     

e-mail: promocja@mbp.chrzanow.pl

 

Czas zakończenia zbiórki: godz. 13:00.

 


 

 

 

 Plakat

< powrót